zjentek

Kolik mobilních dat měsíčně zkonzumuje průměrný český teenager smartphonem?

drobný statistický dotaz. Stačí uvést v jednotkách giga.

Odpovědi
ozzius

Nejsem Teenager, ale já se pohybuji okolo 4–6 Gigabytů. Nezměnilo se to od mých 16ti. Samozřejmě nepočítám slabší a silnější chvilky kdy jsem mohl ±1 Giga vybočit od mého průměru. A nepočítám čas strávený na WiFi (číslo by bylo asi o 150% vyšší)

Kryšpín

Na toto nejlépe odpoví Děti země, aktivisti, Milionáři chvilek, Zelené bratrstvo a také mladé dámy co se přivazují ke stromům s mobilem v pacičce.

anonym

Ahoj zjentek, Vodafon má kalkulačku dat: https://www.vo­dafone.cz/dato­va-kalkulacka/