Avatar uživatele
zjentek

Kolik mně zas kterej „cymbál“ odmazal odpovědí, že mně zmizlo tolika bodů?

Nevíte? To už nemá cenu ani kontrolovat a počítat, hej fakt!

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? ivzez, marci1, Kazatel, Kepler, Herjulfson, aliendrone před 1677 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

To byl určitě nějaký pazúr ze souboru Jasénka! Tak na – trošku ti tu ztrátu nahradím.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Mazal to stejně smázne, ale hej fakt, proč to počítáš? Ty máš tedy vtipy! Přidám ti pro radost také jeden, aspoň na nějakou chvíli. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

NJN, dnes si někdo potřeboval vylepšit náladu, i na mě došlo. Naštěstí u odpovědi, která patřila do kategorie bezvýznamných a je mi to tudíž víceméně putna. Takže i já se přidám a dám ti bodík, nikoliv však „ze solidarity“ či „útlocitnosti“ (ostatně KDO by mě z něčeho takového podezíral ;) :D), ale prostě proto, že ti jdu zkritizovat tu fuchtli E.S., prostě taková náplast na bebí, abys to rozdýchal a neopustils nás navěky! Z koho bych si pak dělal srandu, none? ;) :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kazatel

Hádám Anču s Ivčou, ale třeba je mičuda na pánské straně osazenstva.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kazatel

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1677 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1677 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

zjentek>>> Pokud jde o „schopnosti nadpřirození“ (a záležitostí kolem této lokality), pláčeš nad špatným hrobem. Zkus se poptat v okolí Valmezu (pokud jsi skutečný NEBOJSA, tak přímo v něm!), tam určitě budou vědět, KDO v tomto oboru je VELMISTR! Proč chodit ke kováříčkovi, když můžeš jít přímo ke K.......i! (tedy ke KOVÁŘI) ;) :D

před 1677 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Marci: Má poklona madam (;

před 1677 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Kepler hrň to do mě po kilech!

před 1677 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

To radši ne, ještě bys zpychl!

před 1677 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek