zjentek

Kolik mně zas kterej „cymbál“ odmazal odpovědí, že mně zmizlo tolika bodů?

Nevíte? To už nemá cenu ani kontrolovat a počítat, hej fakt!

Nejlepší odpověď
Kepler

To byl určitě nějaký pazúr ze souboru Jasénka! Tak na – trošku ti tu ztrátu nahradím.

Další odpovědi
marci1

Mazal to stejně smázne, ale hej fakt, proč to počítáš? Ty máš tedy vtipy! Přidám ti pro radost také jeden, aspoň na nějakou chvíli. 🙂

aliendrone

NJN, dnes si někdo potřeboval vylepšit náladu, i na mě došlo. Naštěstí u odpovědi, která patřila do kategorie bezvýznamných a je mi to tudíž víceméně putna. Takže i já se přidám a dám ti bodík, nikoliv však „ze solidarity“ či „útlocitnosti“ (ostatně KDO by mě z něčeho takového podezíral ;) :D), ale prostě proto, že ti jdu zkritizovat tu fuchtli E.S., prostě taková náplast na bebí, abys to rozdýchal a neopustils nás navěky! Z koho bych si pak dělal srandu, none? ;) :D

Kazatel

Hádám Anču s Ivčou, ale třeba je mičuda na pánské straně osazenstva.

Kazatel

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Příspěvek smazán administrátorem.

aliendrone

zjentek>>> Pokud jde o „schopnosti nadpřirození“ (a záležitostí kolem této lokality), pláčeš nad špatným hrobem. Zkus se poptat v okolí Valmezu (pokud jsi skutečný NEBOJSA, tak přímo v něm!), tam určitě budou vědět, KDO v tomto oboru je VELMISTR! Proč chodit ke kováříčkovi, když můžeš jít přímo ke K.......i! (tedy ke KOVÁŘI) ;) :D

zjentek

Marci: Má poklona madam (;

zjentek

Kepler hrň to do mě po kilech!

Kepler

To radši ne, ještě bys zpychl!