halík

Kolik místa asi tak zabere závěsné wc spolu s modulem a jaký je optimální prostor mezi podlahou a zavěšeným wc?

Odpovědi
Edison

Najdi si montážní výkresy – návody několika modelů, nebo se jdi mrknout do některého z hobbi obchodů, nebo koupelnových a podobně…

Mc Merkurion

… důležitá je výška mísy (sedací prostor), od toho se odvíjí, kolik prostoru chceš pod mísou >>> optimální je sezení plus minus 45cm (jako židle) a prostor pod 10cm na vytření …