Kajdamajda

Kolik milionů potřebuju, abych byl milionář?

A MULTIMILIONAR??? a miliardář?

Nejlepší odpověď
hanny 2

milionář – 1 milion
multi… – 2 miliony
miliardář – 1 miliardu

Další odpovědi
quentos

Miliardář je ten, hodnota jehož majetku má hodnotu minimálně jednu miliardu. Miliony v hotovosti ani na kontě nepotřebujete – určující je celková hodnota majetku.
Používejte vyhledávání, ostatní dvě z otázek už tu padly. Opakování otázek je podle zdejšího kodexu považováno za podvádění v bodování. http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-penez-musim-mit-abych-byl-milionar-a-kolik-multimilionar

led

Niekde stačí vlastniť byt (aká je asi cena 2+1 bytu v centre Prahy?) a už ste pomaly milionár
Spočítajte si hodnotu vášho majetku, hotovosť a na účte v banke a zístíte, či ste milionár. Niekedy milionár nemá v hotovosti ani na lístok v mestskej doprave, všetko má v majetku… to je realita všedného dňa

Hamon

Jak se nejjednoduššeji stát milionářem? Být miliardář a najít si ženskou.

Sůwa

Ačkoliv si to málokdo uvědomuje, je tu milionářů víc než dost, protože spousta lidí vlastní domy, domky, chaty, byty a další nemovitosti, jejichž cena ten milion převyšuje. Holt jak nemá někdo milion v kešeni… 🙂