Spartaboy

Kolik mililitrů pracího prášku se dává do pračky na středně zašpiněné prádlo?Potřebuji to vědět na mililitry.

Četl jsem že se má dávat 100 g pracího prášku potřebuji vědět kolik je to mililitrů.

Odpovědi
huxa

Dle hustoty pracího prášku, my ji neznáme, tudíž si budeš muset poradit sám, popř. to navážit.

marci1

Dle mého pracího prášku na méně zašpiněné prádlo 73 ml ( 1 uzávěr ), více zašpiněné 155 ml ( pokud máte pračku na 4–5 kg ).

mosoj

U každého prášku jinak. Existuje tzv. sypná váha !!!
Tak si to odměř. Jinak je to problém nesmrtelnosti chrousta.

vertigo

Návod na krabici (pytlíku, flašce) selhává?