střevo

Kolik miliard (Kč) se ročně ve státní správě rozkrade?

Nejlepší odpověď
setapouch

Kdysi kdesi jsem cetl, ze podle odhadu Amnesty International stat na nepruhlednych zakazkach prichazi az o ctyricet miliard rocne. Jsem rad, ze muzu zit v tak bohatem state, kdy ctyricet miliard nikomu nestoji za trestni oznameni nebo nejakou napravu.

Další odpovědi
mosoj

Méně než na nepřiznaných daních.

Pepa25

Sepapouch: předpokládám, že jste myslel Transparency International, ne? Jinak škoda, že neuvádíte zdroj, TI prezentují obvykle výzkumy typu Index vnímání korupce, absolutní čísla jen výjimečně – je to ale samozřejmě možné a o to by byla příslušná analýza zajímavější …