Ganymede

Kolik mikroorganismů způsobující plíseň (na zdích) působí i v plísňových sýrech (hermelín, niva)?

Nejlepší odpověď
gecco

Ptáš se na druhy plísní?
😉
Žádné – sýrové plísně jsou uměle vytvořeny a přežívají jen ve vhodném prostředí, např. v Nivě působí Penicillium roqueforti …
😉

Další odpovědi
Conchus

Kolik nemá smysl. Na množství se nedá hledět. Nechtěla ses zeptat, které druhy? Tak žádné, ale pro sichr, setři se stěn a namaž si to na chleba a po týdnu podej zprávu.

Lamalam

V sýrech (v potravinářství obecně), se používají ušlechtilé plísně, s těmi divokými nemají nic společného.