Kazatel

Kolik metrů před obchodním centrem je již bezpečno pro sundání respirátoru?

Odpovědi
Justin1

Po odchodu z obchodního centra si nechávám ochranu dýchacích cest, dokud jdu po chodníku kolem obchodního centra, protože tam ještě potkávám hodně lidí. Potom ochranu dýchacích cest sundávám a znovu ji nasazuji před těsným míjením s někým, kdo jde v protisměru, ale spíš se snažím vyhnout se tomu těsnému míjení.

Kelt

To záleží na koncentraci bacilů a virů. A ta se nemusí snižovat se čtvercem vzdálenosti. A navíc, když si sundáš respirátor, tak tě může poznat bývalka, věřitel a to také nemusí být bezpečné.

mosoj

A kolik je tam lidí? Čvantání o ničem.