PatkaJR

Kolik metrů má pokoj když má 18m2?

Nejlepší odpověď
anonym

18m2 ! Nebo co vlastně chceš vědět!

Další odpovědi
ivzez

1 × 18
2 × 9
3 × 6
4 × 4,5
… …

Agneto,
4,5 × 4,5 = 20,25

anonym

třeba 6×3

Agneta

Nejspíš 4,5 × 4,5m :D

led

Ak beriem do úvahy izbu v králikárni (Havlové pomenovanie panelového sídliska), tak sa prikláňam k ivzez 4×4,5m
1×18 a 2×9 nie sú izba, ale chodba
3×9 hala, nezvyklý rozmer na izbu
Doplňuji:
oprava preklepu 3×9…
správne má byť:
3×6 hala, nezvyklý rozmer na izbu

mosoj

Tolik, kolik se jich do něj vejde.

zjentek

na výšku? ;o

honza19hk

co to je za blbou otázku.plocha je 18m2 ale
kdo tady může vědět délky zdí když ani nevíme zda to je obdélník nebo čtverec.

To je otázka hodná smazání,protože to je nesmysl.

cukrar

tazatel myslí asi krychlové metry?

trpaslicek

Nebo taky 1×18m 😁 těžko říct, divná otázka.

anonym

Nejspíš 6na3 (bez vybavení).

Koralek

Pravděpodobně to bude 18m dlouhá chotba široká 1m.

Agneta

ivzez >>> to vím taky, ale jako odpověď na danou otázku je moje odpověď nejlepší ze všech. Odpovědi typu 18 × 1m, chodba atd. jsou zcela mimo:DDD

trpaslicek

Na (tazatelcinu) blbou otazku blba (moje) odpoved!! At ji odpovime cokoliv tak nikdo (asi ani ona) nevi co je spravne, proto z nadsazky jsem odpovedela 18×1m..

Agneta

Já jí nehodlám něco počítat, nebo dělat DÚ. :DDD
Ale když si neumí představit zhruba velikost toho pokoje…od toho tu jsme:D

anonym

:)

kablik

pro honza19hk, hele mazale, blbá otázka je taky otázka, starej se o své otázky!