Gus_Fring

Kolik měříte do výšky?

Takováto otázka se zde už objevila, ale vzhledem k tomu, že na ní neodpověděli všichni uživatelé a ještě k tomu někteří uživatelé odcházejí a i přicházejí, tak si myslím, že tato otázka není zbytečná. Dost by mě zajímalo, kolik měří zdejší lidé.

Já jsem docela malý, mám 177 cm, ale ještě bych teoreticky mohl růst.

Nejlepší odpověď
Schluker

191cm

Další odpovědi
jirka F

183 cm

Alesh

Hoši, jste slabí… já mám 195 cm. 🙂

elkon

Vojenská míra byla 182.

Emefej

Už jsem odpovídal – https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-merite-2

paul1

Já mám teď 186 cm, už jsem se trochu vlivem věku snížil. V mládí jsem měl s výškou problémy, všude jsem vyčníval, až jsem se z toho začal hrbit.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

JežíšKristus

Také jsem v 190+ Clubu, a jsem spokojený.

Schluker

@Alesh: uprimne, ja bych mel radsi min.. nespocital bych kolikrat jsem se v tramvaji/autobuse prastil o stropni madla, je spousta aut kde si vzadu poradne nesednu, na chalupach to bejva bolestivy pri pruchodu futrama.. stacilo by mi max 185 :)

led

Schluker nerobte si starosti, je dokázané, že od určitého veku sa človek začína každým rokom znižovať voči predchádzajúcemu roku v priemere medzi 0,5–1cm. Takže príde čas, keď váš problém výšky bude nahradený iným problémom veku.

Schluker

Ze mi za ctyricet let sesedne pater noc nevyresi to, ze si ted aktualne kazdou chvili nekde otlucu hlavu :)