vivatisCZ

Kolik medu vyrobí včela za život?

Nejlepší odpověď
www

Žádný, ale surovin na 4.5 gramů medu. Jedna kávová lžička
medu váží 5.6 gramů (polévková lžíce medu
váží 21 gramů).
Doplňuji:
Je potřeba si dále uvědomit, že na jaře a v létě se dělnice, která suroviny nosí, dožívá přibližně jen 6–8 týdnů.

Zdroj: www.vcelari-zdounky.cz/in­dex.php?option=com_con­tent&view=arti­cle&id=117:ko­lik-medu-vyrobi-za-svj-ivot-jedna-vela&catid=25:za­jimavosti&Ite­mid=29

Další odpovědi
Lordcruss

http://www.vcelari-zdounky.cz/in­dex.php?option=com_con­tent&view=arti­cle&id=117:ko­lik-medu-vyrobi-za-svj-ivot-jedna-vela&catid=25:za­jimavosti&Ite­mid=29

JanaViki

Hodně 😁

Xantyp

Kolik peněz vydělá člověk za život? Myslím že je to stejné jako u včel. Některá je lína některé včely to třeba mrskájí