_Lucka_

Kolik mě bude stát sms-ka do Slovenska z ČR, když já mám T-mobile a příjemce O2?

Odpovědi
Děda Louda

Podle tvého tarifu.

anonym

Na Slovensko tě bude sms stát tolik,kolik zaplatíš u nás.Nezáleží jací jsou operátoři. Já platím 1.20 Kč z Vodofone!

Ella

z ČR do zahraničí je to stejné jako obyčejně, horší je to ze zahraničí do ČR…

jpau

To je otázka pro 4603 (infolinka t-mobile), ne pro nás. Nikdo neví, jaký máš tarif.

anonym

pozrite t-mobile terify volání do zahraničí:
http://www.t-mobile.cz/web/cz/r­esidential/ta­rify-a-ceny/volanido­zahranici