Rokio

Kolik máte souborů ve své osobní složce v počítači (otázka pro nadšence do informatiky)?

Já mám ve své osobní složce v rodinném počítači 2.710 souborů, a to tam mám málo fotografií a žádné filmy. Obsah dané složky nezabírá ani 1 GB.

Pokud nevíte přesný počet, můžete uvést přibližný.

Nejlepší odpověď
Edison

jiná odpověď

Hodně… HODNĚ!! A to na několika compech, několika serverech a cloudech. Mimochodem… ono takhle se to počítat nedá, neb v osoních složkách je jen část osobních souborů. Např. typu dokumentů jakéhokoli charakteru. Ale za osobní soubory lze považovat i soubory nastavení, perzonalizace, odkládací soubory a podobně. A ty jsouu ve zcela jiných složkách. Z toho pak vyplývá, že máte plný disk a žádné souboy v osobních složkách.

Další odpovědi
ivzez

jiná odpověď

To je otázka pro „nadšence do statistiky“.
Myslím, že pro „nadšence do informatiky“
není počet souborů až tak zajímavý.
____

Líbí se mi odpověď Edisona.

Já „systémovou“ osobní složku nepoužívám,
ponechávám ji systému (jenom občas promažu).
Své soubory, programy, apod. mám jinde.

zjentek

0 až 10 souborů

Ale to jsem na sebe prozradil jenom proto, že nemám v anketě možnost- nechci odpovědět.

Kulpix

více než 5.000 souborů

Pokud počítám veškerou hudbu, tak asi přes 15000 souborů