Avatar uživatele
Znk

Kolik mate rozvozu pizzy ve vašich městech?

Naše město má 7500 obyvatel a jeden rozvoz už funguje a funguje více než dobře, mají opravdu dost kšeftů, o vikendu čekání i 3 hodiny na pizzu, napadlo mě udelat konkurenci. Kolik mate rozvozu pizzy ve Vašich městech?

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1955 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Pokud vám to k něčemu bude, u nás je jedna pizzerie určena jen pro rozvoz pizzy, druhá také na telefonickou objednávku pizzu rozváží. Jinak v jiné restauraci si může pizzu objednat, sníst přímo na místě, nebo sám si ji odnést domů.

Ale bez pizzy se obejdu, takže i když ji vyrábí přímo Ital, není to pro mě pravé ořechové. Sice jsem ji ochutnala, ale klidně se bez ní obejdu. Znám lepší jídla.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Přesně? Tak to bude ještě víc, než NEJVÍC! Soudě podle dopravy – venkoncem to dobře vystihl i herr Nohavica! (asi už byl v Praze) ;) :D :D
https://youtu­.be/dDlCt4d4SNg?t=70

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Žádnou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

Asi 8 + damejidlo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Překvapivě poměrně dost, ale ty klasické hráče á la Foodora a Wolt poměrně slušně válcuje místní podnikatel, který si vyzobal top restaurace (nejen pizza) a rozváží to, co zvládne. Myslím si že doba, kdy tvorba mobilní aplikací je v rámci možností poměrně jednoduchá, tomu poměrně dost přeje. Takže já mu fandím a objednávám u něj. Raději podpořit jeho a pár brigádníků, kteří pro něj jezdí, než korporát.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání