Avatar uživatele
Mili @

Kolik máte pejsků v bytě??

Já jednoho a nestíhám zametat, vysávat, vytírat – línání je totiž jeho koníčkem. Přitom je to obyčejný ořech a kožich má jak medvěd… 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? rynek878, BIGFOOT, bobánek před 4929 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Máme dva voříšky, taky línaj jako blázen,lepší je to vyluxovat,než zametat. Při zametání mám dojem,že ty chlupy lítají ze jednoho kouta do druhého. Každopádně zametám 2× denně,luxuji 1× denně a vytírám jednou za dva dni. Tak 2× do týdne je vyčesáváme…ani to nepomáhá.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bobánek

Mam v bytě jednoho.Ve třech mesících se odnaučil delat doma loužičky a hromádky.V dubnu bude mít pět let.Co se týka chlupů tak je krátkosrtý,takže bez problému.:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
verka

Já mám chlupy z dvou kočiček.Než někam jdu, tak se odchlupuju kartáčem s lepící páskou.Při té příležitosti jsem postřehla, že drobné chloupky padají i z oblečení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BIGFOOT

Máme doma 3 nádherný fretky a držíme je neustále včistotě.jsou fakt perfektní,krás­ný,hravý a velice inteligentní.BIG­FOOT

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fijalka

no já jich mám 10 🙂 bydlím sice v domě se zahradou velikou,ale moje tlamičky bydlí v domě se mnou.Vlastně já bydlím s nima.mohou všude nemají nic zakazáno.Mají svou vlastní dírku a mohou ven a domů kdy chtějí.Co se týče chloupků 🙂 no mám smeták jaký je v kadeřnictví takový gumový a je to super.Sice nemám koberce jen plovoučky a kachličky.takže každé ráno zametu tímto smetákem a pak vytřu.A je čisto.ovšem nesmí pršet jinak lítám pořád s hadrem na holi 🙂Ale stejně jsem štastná že je mám .-))

Zdroj: www.grifonek-tamaguci.ic.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Domka

Mám YT ten nelíná

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martiveta

Jednoho, ale né tak úplně v bytě. Máme horní patro domu se zahradou, a tak ho alespoň občas můžeme pustit. Procházky jsou ale lepší, i když ve spěchu je zahrada výhodnější, můžeš dělat i něco jiného. Náš pejsek, je to fena, taky poslední dobou líná a chlupy jsou všude.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek