Mili @

Kolik máte pejsků v bytě??

Já jednoho a nestíhám zametat, vysávat, vytírat – línání je totiž jeho koníčkem. Přitom je to obyčejný ořech a kožich má jak medvěd… 🙂

Nejlepší odpověď
kropitko

Máme dva voříšky, taky línaj jako blázen,lepší je to vyluxovat,než zametat. Při zametání mám dojem,že ty chlupy lítají ze jednoho kouta do druhého. Každopádně zametám 2× denně,luxuji 1× denně a vytírám jednou za dva dni. Tak 2× do týdne je vyčesáváme…ani to nepomáhá.

Další odpovědi
bobánek

Mam v bytě jednoho.Ve třech mesících se odnaučil delat doma loužičky a hromádky.V dubnu bude mít pět let.Co se týka chlupů tak je krátkosrtý,takže bez problému.:-)

verka

Já mám chlupy z dvou kočiček.Než někam jdu, tak se odchlupuju kartáčem s lepící páskou.Při té příležitosti jsem postřehla, že drobné chloupky padají i z oblečení.

BIGFOOT

Máme doma 3 nádherný fretky a držíme je neustále včistotě.jsou fakt perfektní,krás­ný,hravý a velice inteligentní.BIG­FOOT

fijalka

no já jich mám 10 🙂 bydlím sice v domě se zahradou velikou,ale moje tlamičky bydlí v domě se mnou.Vlastně já bydlím s nima.mohou všude nemají nic zakazáno.Mají svou vlastní dírku a mohou ven a domů kdy chtějí.Co se týče chloupků 🙂 no mám smeták jaký je v kadeřnictví takový gumový a je to super.Sice nemám koberce jen plovoučky a kachličky.takže každé ráno zametu tímto smetákem a pak vytřu.A je čisto.ovšem nesmí pršet jinak lítám pořád s hadrem na holi 🙂Ale stejně jsem štastná že je mám .-))

Zdroj: www.grifonek-tamaguci.ic.cz

Domka

Mám YT ten nelíná

martiveta

Jednoho, ale né tak úplně v bytě. Máme horní patro domu se zahradou, a tak ho alespoň občas můžeme pustit. Procházky jsou ale lepší, i když ve spěchu je zahrada výhodnější, můžeš dělat i něco jiného. Náš pejsek, je to fena, taky poslední dobou líná a chlupy jsou všude.