Alesh

Kolik máte objemově audio souborů v PC?

Já mám jen 18,8 GB (tj. 250:19:14).

Nejlepší odpověď
huxa

dobrá otázka, takovou teď mám rád, všechnu hudbu jsem si totiž dal do jedné složky asi tak před týdnem-budu přecházet na nový HDD :3
jedná se jen o ubohých 500 audio souborů a má to 5GB-nepočítám mluvené knížky, které jsem si už poslechl a visí mi někde, mno, ani nevím kde, jen je potřebuju seedovat na torentech, abych měl větší ratio, dohromady by mohli tvořit dalších 500MB

Další odpovědi
RedC22

Jsem na tom dost podobně jak ty. Dohromady to dělá cca 19,032 GiB. Kolik je to celkem hodin, to netušim (MP3 s různou bitrate).

honza19hk

asi 150GB,za to filmů mám asi 400GB.

KdoSiOdJinud

Jsem na tom podobně, 21,2 GB hudby + 4,4 GB mluveného slova (audiobooks). V poslední době, ale spíš využívám playlistů na youtube apd. takže hudbu v pc mám spíš aby se neřeklo a je mi líto to smáznout. 😁

SimakPida

Koukám že jsem na tom dost bídně.Mám 7,12 GB.