Avatar uživatele
jirka F

Kolik máte doma zvířat (všech kategorií)? Můžete nějaká vyjmenovat?

Tak já mám už teď jenom svého věrného pejska.

zdroj obrázku: pixabay

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1638 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Odpoveď byla označena jako užitečná

Já si jako singl žádného domácího mazlíčka nemůžu dovolit, ale líbilo by se mi mít doma pejska, nebo mainskou kočku. Mám ale jenom dočasné návštěvníky v podobě octomilek, mouchy domácí, případně komára. Ty ale nesnáším, takže proti nim vedu neutuchající bitvu pomocí chemických zbraní hromadného ničení.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?jirka F Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Mohl bych, ale netuším k čemu by ti to bylo dobré. Tak raději nebudu nikoho jmenovat. Snažíš se jen zplodit otázku pro otázku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Doma máme mnoho zvířat, protože vlastníme velký rodinný dům na předměstí.

V domě máme fenu, kocoura, dvě morčata, křečka, rybičky a jednu slepici, která žije v kurníku na zahradě. Až zemře přirozenou smrtí, tak budeme mít nové.

Já se starám pouze o fenu a kocoura. Mamka také a rovněž i o ostatní zvířata.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Asi standardní obsazení jako každy – nějaký zatoulaný hmyz, určitě roztoči (ten neviditelný xindl je úplně všude – jsem se dočetl), také záleží KDO přijde na návštěvu… Nelze jednoznančně určit, no. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Kromě plyšových hraček jako papoušci, medvídci, krokodýl a jiné, mám tady rybenky, pavouky a něco, co mne žere, protože mám na zádech vždy takovou jizvu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rokio

Drap: Určitě máš minimálně jednoho psa, protože jsi chovatel psů. Přeji ti jinak úspěšný vstup do nového týdne!

před 1638 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek