jirka F

Kolik máte doma zvířat (všech kategorií)? Můžete nějaká vyjmenovat?

Tak já mám už teď jenom svého věrného pejska.

zdroj obrázku: pixabay

Nejlepší odpověď
Kepler

Já si jako singl žádného domácího mazlíčka nemůžu dovolit, ale líbilo by se mi mít doma pejska, nebo mainskou kočku. Mám ale jenom dočasné návštěvníky v podobě octomilek, mouchy domácí, případně komára. Ty ale nesnáším, takže proti nim vedu neutuchající bitvu pomocí chemických zbraní hromadného ničení.

Další odpovědi
Drap

Mohl bych, ale netuším k čemu by ti to bylo dobré. Tak raději nebudu nikoho jmenovat. Snažíš se jen zplodit otázku pro otázku.

Rokio

Doma máme mnoho zvířat, protože vlastníme velký rodinný dům na předměstí.

V domě máme fenu, kocoura, dvě morčata, křečka, rybičky a jednu slepici, která žije v kurníku na zahradě. Až zemře přirozenou smrtí, tak budeme mít nové.

Já se starám pouze o fenu a kocoura. Mamka také a rovněž i o ostatní zvířata.

aliendrone

Asi standardní obsazení jako každy – nějaký zatoulaný hmyz, určitě roztoči (ten neviditelný xindl je úplně všude – jsem se dočetl), také záleží KDO přijde na návštěvu… Nelze jednoznančně určit, no. ;) :D :D

Kelt

Kromě plyšových hraček jako papoušci, medvídci, krokodýl a jiné, mám tady rybenky, pavouky a něco, co mne žere, protože mám na zádech vždy takovou jizvu.

Rokio

Drap: Určitě máš minimálně jednoho psa, protože jsi chovatel psů. Přeji ti jinak úspěšný vstup do nového týdne!