Lgee

Kolik má supermarket v trezoru?

Zajímalo by mě kolik má po jednom dni pokladní v pokladně, a kolik peněz zhruba je v trezoru, a za jak dlouho se peníze z trezoru pošlou jinam a kam?

Odpovědi
Drap

U každého supermarketu jinak. Podle návštěvnosti a velikosti. Plánovaná tržba u supermarketů bývá cca 30 – 50 milionů za měsíc. Z toho lze usoudit, že v průměrném dni, v průměrně velkém provozu je každý den suma větší než 1 milion.
Peníze se odváží a dováží většinou 1× za den/ v některých prodejnách to může být i vícekrát/ Někde se odváží dopoledne, jinde odpoledne. To lze snadno vypozorovat. Odváží to vždy kurýr nějaké bezpečnostní agentury ve speciálním kufříku. Z pokladen se peníze odevzdávají při každém střídání, někdy i mezi střídáním. Ostatní dobu je celá hotovost v trezoru.

Dochy

Drape: Jen bych teď čekal že tak 80% tržeb se do trezoru nedostane – platby kartou.

Mc Merkurion

… no, taky jsem to chtěl podotknout …