Kolik má mít slov jedna strana knihy.

Dostal jsem nabídku napsat knihu. Než se do toho pustím rád bych věděl kolik je nějaká norma počtů znaků nebo počtů slov na jedné straně, pokud by kniha měla mít formát A5. Případně kolik má slov taková kniha o 200stranách­. děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Záleží na velikosti písa. Najdi si podobnou knihu, spočítej jednu stranu a vynásob 200×.
Kolik má mít slov žádná norma ani předpis nenařizují

Další odpovědi
fablen

velmi k nabídce gratuluji a těším se, že si Vaši knihu v budoucnu přečteme – pokud to bude některý z žánrů pro dospělé

Larissa

Žádný limit není. A nabídku Vám upřímně závidím!