Lgee

Kolik má jedno grilované kuře?

Delaji se nekde i grilovana stehna apod?

Čeho má mít grilované kuře?

Nejlepší odpověď
annas

Ve stáncích se už grilovaná kuřata objevují méně, než to bylo koncem 20. a počátkem 21. století.

V poslední době se grilují celá kuřata, ale můžete si koupit celé, půlku, nebo čtvrtku – prsní část, nebo čtvrtku – stehenní část.

Možná někde se grilují i stehna. Ale záleží na tom, zda v oblasti, kde bydlíte.

Další odpovědi
quentos

Čeho, brambor?

led

V rodine s viacerými deťmi majú mať grilované kuratá aspoň 4 stehná a žiadne krídla.

Drap

Jedno grilované kuře má: dvě stehna, dvě křídla, jedny prsa. jeden skelet, jeden krk, jednoho biskupa a jednu kůži

Hufnágl

Myslíš kolik váží, kolik kcal… ?
U nás, v Kaufu je řezník Špacírka, kde se prodávají celá grilované a jednotlivé stehna., Ne každý má rád suchá prsa nebo kostnaté přední části.

tatanka

O 40% méně než kuře syrové. Záleží na dodavateli.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.