autacek

Kolik lze dostat měsíčně na všech možných příspěvcích, aniž by bylo třeba pracovat?

Odpovědi
sesednizkola

Pokud jsi bezdětný, nemáš odpracovaný jeden rok tak nedostaneš nic.

Možná hmotná nouze, ale to posoudí pracovnice na úřadě a pokud jsi zdravý chlap, nejspíš ti ji určitě neschválí.

http://www.mpsv­.cz/cs/5

Takže od státu nic nedostaneš, aniž bys nemusel alespoň rok pracovat.

Často jsou pro brání dávek kritizováni cikáni. I ti to ale vše musí řešit přes děti, na příspěvek na bydlení často ani nedosáhnou, podporu v nezaměstnanosti také nemohou pobírat, neboť Romové co se vyloženě živí povídáním dávek zase málokdy mají odpracovaný rok.

nyjono

To netuším a ani tušit nechci.
I kdyby se sečetly všechny příspěvky a podpory, stejně by to bylo na život se škudlením.
Nechci šetřit víc, než je zdrávo.
Chci si život užít a to jde bez peněz hodně těžko.