Kolik litrů vody si napouštíte do vany? Nakreslili jste si na vanu měrku ?

Nejlepší odpověď
anonym

Měrku si nekreslím a správná koupel by měla následovat po osprchování.Já se většinou sprchuji a když už si chci dát „vanu“ tak na nějaký ten litr nekoukám.Svíč­ky,skleničku a klid.V některém mém dřívějším bydlení se koupání odvíjelo od kapacity bojleru a to bylo po pohodě.Jeden se dostatečně vykoupe a druhý nemá teplou vodu ani na umytí rukou…:D

Další odpovědi
Děda Louda

Měrku nakreslenou nemám. Napouštím tolik vody, aby se mi pohodlně plavalo.

Drap

Jak kdy, někdy více někdy méně. Kolik je to litrů jsem zatám neřešil.
Ale uvedených 20 litrů určitě nestačí

hanulka11

vanu mám plnou až nahoru , nikdy jsem to neměřila
pro mne je důležitá pohoda ve vaně a ne kolik litrů jsem natočila

Amie

No… řekla bych že bana učitě takovejch 20 minimálně dá, ale většinou se sprchuju, což vydá asi na 8

Rocker

Napouštím si vanu si do 1/4,kolik je to litrů jsem nikdy neřešil.Ale syn si napouští až po okraj a vydrží se tam čvachtat třeba hodinu:-)