Babunka

Kolik litrů pohonných hmot spotřebuje jedno popelářské auto za jednu směnu?

Nejlepší odpověď
tom004

To je otázka,na kterou se nedá odpovědět.Záleží např.,na druhu,značce auta,trase,ročním období,řidiči,ap.

Další odpovědi
rtepp

Podle najetých km.

elektrikář

Proč se nezeptáš rovnou na technických službách popelářů??

baghira

Jelikož se taková směna skládá hlavně z neustálého postávání a rozjíždění, tak to na km asi nebude. Nejlepší se bude zeptat na TS, ti na to budou mít nějaké normy nebo tabulky.

venkovan

Podle velikosti auta a najetých kilometrů. Tipl bych od 30 litrů výš
Nebylo by lepší se zeptat kolik piv za směnu vypije kulič popelnic? To bychom zvládli lépe.

lukas.zmizik

to vam nepovime, ovsem plne nalozene popelarske auto jedouci rychlosti 60 – 90 km/h po okreskach spotrebuje 26–28 litru na 100 km