Avatar uživatele
annet

Kolik lidí zná průměrný člověk?

Doplňuji:
Myslím tím, když jsem s tím člověkem mluvila a poznám ho podle tváře.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annet

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? chudst, briketka10, zjentek, Ameliee před 3644 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

osobně znám své kamarádky
a pár lidí co jsem poznala za
svůj život..
jinak znám spoustu zpěváků a
herců, osobností, atd. a těch
jsou tisíce :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
huxa

Jménem? Jsou to řádkově stovky.
Pokud dle tváře-desetitisíce.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

jenom malé zamyšlení
Průměrný člověk zná průměrné množství lidí, ale kolik lidí zná průměrného člověka?
Jenomže, co je „znát lidi“ a co je „znát lidi“. To, že znám množství věřejne známe lidi, nemusí ještě znamenat, že je znám jako obyčejné živé lidi. Na druhé straně člověka nemusím znát přímo „z očí do očí“ ale z jeho (její) konání, myšlenek, mám pocit jako bych ho (jí) znala celý život.
Jsem průměrný člověk,
kolik to lidi doopravdy znám…
a víte, že ani nevím?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

průměrný člověk ví, že jich je osm miliard (vč. neregistrovaných) a zná z toho tak 0,01% ..díky médií :o
Doplňuji:
..ale Jugar to ví přesně, takže ti dal hodnotnou odpověď ,)

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
petra15

Vsech dohromady – zivých a virtuálních – urcite 5 000.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Otázka by chtěla upřesnit. Kdo je to průměrný člověk a co se myslí pojmem někoho znát? Někdo si může pročítat životopisy lidí, kteří už nežijí – to se také počítá.? Když si budu někdo pamatovat vládce, panovníky s různých zemí podle fotografie, nebo filmů, je to taky myšleno, že toho člověka známe? Když potkávám nějaké lidi, třeba v obchodě, nevím jak se jmenují, tak je taky znám? Jak je to myšleno? Třeba my jsme se mohli osobně vidět, sedět ve vlaku, nebo s někým cestovat, to se taky počítá, jako znalost nějakého člověka? Zazvoní vám u dveří dealer, svědkové Jehovovi a jiní, setkáte se s nimi a znáte je, nebo ne? Já třeb a neznám lidi v domě, když je potkám na ulici, tak nevím, kam je zařadit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Hodně záleží na způsobu života toho člověka – pokud žije uzavřeným způsobem a v malé komunitě (vesnici), klidně i o řád-dva méně, než společenský člověk z komunity velké.
Za sebe bych uvedl, že tak, jak popisuješ, znám několik set lidí (>1000).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Bolák zná Zjenteka,ten zas Bolaka,pak se znají i s keltem navzájem,
jeden a ten samej,tak, že kdyby toto dělal každý,jsme nekoneční"!!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek