kretek

Kolik lidí zemřelo při stavbě Velké čínské zdi ??

Nejlepší odpověď
Drap

To asi už nikdo nikdy nezjistí. Snad by odborníci mohli dát teoreticky jen velmi hrubé odhady

Další odpovědi
hanulka11

Nikde se nedočteš počet zemřelých – byli hned likvidování..­...Mnozí z těch, kdo zemřeli – vyčerpáním nebo nedostatkem jídla -, byli vhozeni do příkopů, které sloužily jako základy, nebo pohřbeni ve zdi, aby působyli jako strážní duchové proti démonům ze severu – které, jak lidé věřili, stavba ohromného opevnění rozezlila.

čti dál v odkazu

http://www.ma­turita.cz/refe­raty/referat.as­p?id=3534