mike beneš

Kolik lidí ze světa, takže asi tak 7 miliónů, chodí za den na velkou. (Na záchod)

Nejlepší odpověď
Quimby

7milionů? Na světě je 7 miliard lidí.
Na záchod se chodí cca 1–2× denně, záleží také na jídle.

Další odpovědi
zjentek

cca každej ,D,D,D

klob1

Tak pokud je těch 7 milionů z těch ostatních zbývajících, kteří chodí, tak jich bude 7 milionů, ne?
Jinak to může být u každého člověka jinak i na období.
Také chodím různě, někdy ne pár dní a někdy klidně stále za den.

honza19hk

7 milionů lidí na celém světě… no to asi těžko, vždy´t i ČR má skoro 10 milionů lidí. Co vás v tý škole učí.
Na záchod chodí každý otázka je jak často.

marci1

Nelze odpovědět. Z ( cca ) 7 213 259 000 o­byvatel zeměkoule chodí někteří několikrát denně, někteří třeba jednou za týden.
http://www.wor­ldometers.info/cz/

quentos

ad tazatel: to jsme rádi, že jste nám vysvětlil, co znamená chodit na velkou. Ale u počtu těch lidí jste se trochu přepočítal.