Avatar uživatele
zzzzz

Kolik lidí sem pravidelně chodí? ale myslím opravdu.

Někdo tu psal, že je tu snad 15 tisíc registrovaných členů, ale chodí sem všichni? Není někdo registrovaný vícekrát? Nejsou někteří tzv. mrtvé duše, co se jednou registrovali a pak už sem nepřišli? Kolik typujete, že tu těch členu opravdu je?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kapka, briketka10, anonym před 4375 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

stačí propátrat aktuální a celkový žebříček. Přesně to vědí snad jen admini.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Řekla bych, že pravidelně sem chodí tak 30–50 lidí. Ostatní sem chodí nepravidelně, a z toho má část docházku jako noty na buben (občas rána a většinou ticho).
Vyjmeme-li z toho počtu vícekrát registrované, nebude účast až tak závratná, a to je škoda.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
IK

Já jsem rozhodně v současném novém stavu stránek víceméně mrtvá duše.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Dr.Axl to bude vědět a jednou to myslím psal asi přes 20 tisíc členů..
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/zebricek?vp-page=1282
snad se stránka zobrazí dobře :D vyšlo mi něco přes 15 380 členů

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

K dnešnímu dni je registrovaných 15 394 (čili město o velikosti jako Slaný).
viz: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sez­nam_m%C4%9Bst_v_%C4%8Ces­ku_podle_po%C4%8D­tu_obyvatel
Ostatní ti už odpověděla ocko.
Podle druhu použité statistické metodiky, lze uvést, že pravidelných – 62, nepravidelných cca 174, sporadických – 2–3 stovky, zbytek jsou spící profily (mrtvé duše by byli fiktivní vymyšlené a neexistující osoby, zde se jedná o reálné uživatele).
V drtivé většině sem někdo nakoukne, zaregistruje se, aby se zeptal na to, co jej akutně pálí a posléze opět odtuší do hlubin netu.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-opravdu-nutne-u-kazde-otazky-vkladat-odkaz-na-zdroj-kde-si-tazatel-muze-odpoved-najit-sam

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

a ti co jsou jen registrovaní mají body jen za denní přihlášení a někteří sem vůbec nechodí..

před 4375 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Teda já nevím, ale mně přijde, že sem chodí pravidelně tak dvacet lidí, možná třicet, no. To jen tak tipuju. Ale 15 tisíc? To je jen cifra, mrtvé duše, jak bylo řečeno.
Nedávno odpovídalo na jednu otázku přes čtyřicet lidí, to jsem teda zírala, to jsem viděla snad poprvý.

před 4375 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Teda já nevím, ale mně přijde, že sem chodí pravidelně tak dvacet lidí, možná třicet, no. To jen tak tipuju. Ale 15 tisíc? To je jen cifra, mrtvé duše, jak bylo řečeno.
Nedávno odpovídalo na jednu otázku přes čtyřicet lidí, to jsem teda zírala, to jsem viděla snad poprvý.

před 4375 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

jo to si pamatuju a ty členy to jsem počítala po stránkách a na jedný je 12 lidí..
když jsem koukala na ta jména tak je tu nikdy nevidám všichni maj po 1 – 5 bodu a málo jich je pokročilých..

před 4375 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek