marci1

Kolik lidí se vyléčí z gamblerství ? Znáte někoho, kdo to zvládnul ?

A jak toho dosáhl. Velmi mě toto téma zajímá. Údajně se to dá vyléčit u méně lidí, než třeba alkoholismus. Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Znám dva gemblery. Jednomu se rozpadla kvůli tomu rodina, druhý skončil nejdřív z důvodu gemblerství v Dobřanech, kde mají celé jedno oddělení pro takto postižené, a potom skončil ve vězení, protože hráčská vášeň ho přinutila krást. Nemohl sehnat peníze jinak, tak si půjčoval a nevracel, kradl a přišlo se na to, že to má na svědomí on, a v neposlední řadě ukradl kreditku dceři své družky a chodil jí z ní vybírat peníze. Bezpečnostní kamera toho dobroděje nemilosrdně usvědčila, policie také a soud mu za to vyměřil spravedlivou odměnu.
Statistiky jsou jedna věc, lítost druhá. Není mi takových lidí líto. Spíše lituji ty chudáky, kteřím takoví kvítečci pořádně komplikují život.