dust8

Kolik lidí obsahuje tým odpovědi.cz?

Pod každou novinkou na pravé straně je dole napsáno: Tým odpovědi.cz
Spíš to vypadá, že to řídí jeden člověk a jeden korektor a zbytek práce se nechává na uživatelých s určený statusem např. zlatý, kteří to tu promazávají dle vlastního uvážení.
Novinka je tak jednou za půl roku. Úprava webu směrem k lepšímu probíhá za uherský rok.
Tohle je krásná konstruktivní kritika. ;) Držím palce! Neříkám, že se mi tu nelíbí. Stejně už asi není moc co vylepšovat? Nebo to vydíte jinak? Teda až na chronicky chtěnou kategorii: HMYZ! ;D

Jste někdo taky v teamu mimo zlaté hodnosti? Nebo je to TOP SECRET? ;)

Nejlepší odpověď
Lgee

Já brzy budu stribrny :))

Další odpovědi
anonym

Rozhodně je v tom týmu, který je dedikován pro tento server je počet programátorů roven NULE, a kdo ví, zda tam vůbec někdo je 🙂

Všichni zřejmě makají na zcela jiných projektech (kalorické tabulky aspol.) a sem rozhodně ani nevpáchnou. Ono je to také tím, že programátoři musí už považovat zdejší systém za zarezlou prehistorii, kterou nemá smysl už upravovat ale jen kompletně přepsat z gruntu.

Píšeš že novinka je tu tak jednou za půl roku, domnívám se že jsi optimusta, novinka se to nevyskytla minimálně posledních 5 let, víš o nějaké ? (změnu uspořádání reklamních banerů nepočítám)

anonym

neustále se tu někdo dotazoval na drobná vylepšení, byly to fakt drobnosti které by jeden programátor uměl přidat během pár minut ani ne hodin. A přesto se tu nic z toho nikdy neuskutečnilo … třeba podpora smajlíků, nebo možnost negativních hodnocení odpovědí, nebo možnost komentování odpovědí za účelem upřesnění či faktického zhodnocení …nic takového se tu neobjevilo a vypadá to že s nulovým počtem programátorů ani neobjeví.

anonym

Poslední dobou jakékoliv náměty na vylepšení zcela ustaly a zdejší osazenstvo to už dokonale vzdalo. Někteří (ehm) dokonce začali tvořit jednoduché pluginy které měly za cíl web alespon designem posunout trochu do současnosti která preferuje čístý design bez zbytečností a soustředěnost na podstatu věci, jako je doplněk Odpovědi Redesign dostupný zde http://douby.cz/od­povedi-redesign

anonym

a to je asi také jediný způsob jak na tento server dostat nějakou funkční novinku.