Lgee

Kolik % lidí má dobrou povahu/charakter?

Říká se že 85–95% lidí jsou svině
5% je v pohodě
Kolik procent lidí má dobrou povahu, pokud nepočítáne náboženské fanatiky?

Nejlepší odpověď
Kelt

A kam se zařazuješ ty sám? Podle sebe soudím tebe. Taková statistika není objektivní.

Další odpovědi
zjentek

Tak dyť sis v podotázce sám odpověděl- 90% sfině, 5% v pohodě. No a kolik ti zůstává pro ty fakt dobré?

xiperio

Těžko se to dá posoudit.
Protože jiný kraj , jiný mrav.
Co může být u nás dobré tak na druhém konci světa nepřípustné.

Rokio

Většina lidí má dobrý charakter, ale zlo je více vidět.

Podle mě má 90 % lidí dobrý charakter a zbytek má špatný charakter.

paul1

No já bych si dovollil nesouhlasit.
Když bych to měl soudit podle mých zkušeností, a už jich mám vzhledem k svému věku a množství profesí a kolektivů, kterými jsem prošel, tak vyložených sviní tak cca 3%, hlupáků cca 15% a zbytek lidé dobří, pracovití, slušní atd. Ale někdy to bylo proměnné, záleži od toho, v jakém byli momentálně rozpoložení, jaké prožívali životní krize, nebo naopak dobré období. To udělalo ze sviní nakrátko i dobré lidi (zvlášť, když jejich předcházející jednání (svině) bylo zapříčiněno španými prožitky, nebo nějakou tragédií)

Lgee

Rokio – to je velmi optimistické …

Lgee

Kelt – ani dobrá ani špatná povaha.