salsa verde

Kolik lidí komár objede než se nají dosyta? A za jak dlouho má zas hlad?

Nejlepší odpověď
www

Komár se živí rostlinnými šťávami, i samička.
Pouze k nakladení vajíček samička potřebuje krev. Ale kolik krve, to skutečně nevím ☹. Net pomůže !

Další odpovědi
arygnoc

komár ani jednoho.
dělají to pouze samičky (i jako lidské), pouze ty pijí krev (i jako lidské samičky).

anonym

Nevim , ale samickam bych doporucila jen jednoho jedineho " samecka " !! 🙂 -iv-