Lukas27

Kolik lidí je schopno se s někým vyspat hned na prvním rande?

Odpovědi
zjentek

Lidí? Ale no táák… Moje bejvalka, kterou jsem vykopl, s tím problém nemá. Takže jedna „z lidu“ určitě.

elkon

Je to otázka osobní odpovědnosti a lehkomyslnosti.

aliendrone

Nemám s tím problém, obzvláště pokud je jasné, že jde i o poslední rande. Takže k zjentkovi +1, ergo minimálně DVA! ;) :D :D

(Případné impertinence Její Excelence velvyslankyně PEKLA led ohledně mé „lidskosti“ budu povzneseně ignorovat! ;) :D)

Kazatel

Já s tím nemám problém, protějšek ovšem musí za něco stát a ty nesmíš v budoucnu čekat, že jsi na to byl a budeš sám.