Zakoronan996

Kolik letáků se v ČR vyprodukuje každý rok?

Jen odhadem?

Nejlepší odpověď
annas

Huáfnágl špatně přečetl informaci v odkazu. Ta je z roku 2011, máme rok 2020, tudíž počet roznesených letáků se týká roku 2010.

Dá se zjistit, kolik jich tiskárny či někdo jiný "" dilstribuují, ale není jisté, kolik se jich dostane mezi spotřebitele, i když chodí kontroly na práci distributorů. Stává se to tak asi 1× za rok. Ptají se, které druhy letáků dostáváme.

1. Jde i zde o starší informaci, ale novější, než je od uživatele Hufnágl.

"Podle studie společnosti Incoma DfK z ledna 2016 si obchodníci v České republice nechali za loňský rok rozeslat skoro 4 miliardy letáků, což je několik set letáků na 1 obyvatele

2. Od roku 2006 zvýšili distribuované množství z 3,5 na 3,9 miliardy ročně."

https://apromo­tion.cz/blog/47-tisk-letaku-ano-ci-ne-jaky-je-stav-letakoveho-trhu

3. Počet výroby letáků se snižuje, od roku 2018. Nyní: šetříme náklady klientů i životní prostředí,.

Víc v odkazu – článek

. „Pamatujete? Za deset let jsme se hodně proměnili“

https://distri­bucni.cz/images/pdf/bu­lletin-11_2019-10_WEB.pdf

Další odpovědi
Drap

Statistiky se o výrobě letáků nedělají. Lze jen odhadovat, že jich budou desítky až stovky milionů

Hufnágl

V České republice bylo za loňský rok rozneseno celkem 3,9 miliardy letáků, to je na jednoho obyvatele třikrát víc letáků než ve Velké Británii. Nabídkové listy, které marketéři rádi využívají, už takovou popularitu u zákazníků nezískávají, na atraktivitě jim to ovšem neubírá, za posledních pět let počet distribuovaných letáků bez ohledu na krizi pořád stoupal…

Annas špatně přečetla otázku, která je: Kolik letáků se v ČR vyprodukuje každý rok?, a já vložil informaci za rok 2010.

Zdroj: https://r0.cz/a62a

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

annas

Hufnágl,

dnes se promítá film Král Šumavy, další vaše dnes je i u jiné otázky. Stejně vaše odpověď – za loňský rok…

annas

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/budete-se-dnes-divat-na-primu-kde-davaji-kral-sumavy

„Budete se dnes dívat na Primu, na níž dávají film Král Šumavy?“

Hufnágl

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=Dnes

annas

Všechno nečtu. U některých „dnes“ to nevadí, protože jde o obecné dotazy.

Ale že se dnes promítá film, je blbost.

Upozorňovala jsem vás na to, ale jako dokonalý člověk přece rady či upozornění nepotřebujete. Stejně tak jako pravidla.

Ukazujete na to, jaký jste člověk.

--

Hufnágl

Pokud napíši „dnes“, tak 14 dní vím, kdy byl příspěvek vložen, a moudrý si to dokáže zjistit. Ano, ty nečteš všechno, jen to, co píše pán Hufnágl.

annas

K čemu je dobrá informace za 14 dní o dne vložení otázky, když je opwt den opět dnes, ale film se DNES nepromítá.

Vím, že si to jedinec někdy neuvědomí, ale po připomínce je možné doplnit.

annas

Pán by se určitě choval slušně a nepovažoval by se za nadřazeného, tedy respektoval by pravidla a dodržoval i Kodex.

Také by věděl, že annas upravuje otázky všem, občas upozorní na nepřesnosti v odpovědích.

Nevěděla jsem, že se zde uživatelé dělí a pány a kmány.

Jste zaslepený svým egoismem.

Hufnágl

Příspěvek smazán administrátorem.

Hufnágl

Ocko a Dr.Axl měli pravdu!

annas

Ano. Dr.Axl i ocko měli pravdu, když se s vámi rozešli ve zlém. Stejně jako gecco, zzzzz, Petra, Samba a mnoho dalších.

Rovněž admini vám také dali najevo, že se nechováte slušně.
-

annas

Hufnágl,

jen přemýšlíte, na koho byste hodil vinu, i když jste špatně četl vy.

K těm dvěma jmenovaným se nebudu vyjadřovat, ale nějak jste zapomněl na sebe, že vás prokoukli, a na to, kolik jste dostal banů na této stránce.

Hufnágl

Na této stránce? https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-letaku-se-vyprodukuje-kazdy-rok-v-cr Tady jsem nedostal ban, jen pitomou odpověď.