Alesh

Kolik let tu vládli komunisti?

http://www.li­dovky.cz/foto­.asp?r=ln_domov&fo­to1=OGO4681cc_brr­r.JPG

Měl jsem zato, že 40 (nebo přesněji 41,5), ale asi to je jinak, nevím. 😉

Nejlepší odpověď
anonym

já myslím že vládnou dál, akorát se jmenují jinak.

Další odpovědi
venkovan

Není správnější – vládnou?
Pro mne je komunistou ten, kdo zneužívá demokratické principy ve svůj prospěch a prospěch svých kamarádů a ne společnosti jako takové.

anonym

Odjakživa!

led

Zdá sa mi nevhodné vyjadrovať sa na tejto stránke hanlivo o ktorejkoľvek zákonom povolenej politickej strane, o ktoromkoľvek zákonom uznávanom politikovi. Táto stránka je vytvorená pre iný účel.

Dôraz by som kládla na tému otázky:
Komunistická strana prevzala oficiálne moc vo februári 1948 a odovzdala november-december 1989.
Obdobie prezliekana kabátov a farieb po Novembri 1989 nepočítam.