Zvědavý

Kolik let trvala solová kariéra Michaela Jacksona ??

Nejlepší odpověď
annas

V roce 1969,jako součást Jackson 5 Michael Jackson začal svou nahrávací kariéru v Detriot Michiganu s Motown Records.

Rok 1979 byl začátek jeho sólové kariéry.
V březnu 2009 šokující comeback tour M. J. v 02 Aréně v Londýně.

Bsolo%2Bcareer%2Bof%2BMi­chael%2BJackson%26cli­ent%3Dfirefox-a%26hs%3DelJ%26rls%3Dor­g.mozilla:cs:of­ficial%26chan­nel%3Drcs
--

Dne 25.června 2009 Michael Jackson zemřel náhle na srdeční zástavu. Bylo mu 50 let.

http://www.allmicha­eljackson.com/bi­ography.html