Zvědavý

Kolik let se chodí na JAMU ?

aby jste ji dokončily ?
Doplňuji:
Tak-že Donutil, Polívka, Wimmer, Menšík jsou (resp. byly) Bakaláři ??

Odpovědi
ivzez

NebylY (nejsou to ženy) ani nebyli.

Dříve trvalo studium oboru herectví trvalo čtyři roky,
(obory režie, dramaturgie se studovaly 5 let).

Herci končili diplomovou prací, její obhaojobou
a absolventským představením.

Absolventi získali vysokoškolský diplom bez titulu.

cochee

ad Doplněna: V době, kdy absolvovali tuto VŠ, se tyto tituly neudělovaly. Viz zdroj, odstavec „Úprava akademických titulů získaných před 1. 7. 1990, resp. 31. 12. 1998“ – první a druhý bod. Mimochodem, nikoliv bakaláři Bc., ale bakaláři umění, BcA. Zároveň však v té době nebylo tříleté studium VŠ nijak uceleným studiem, tím bylo až dokončení „celé“ VŠ (tedy min. 4 roky, podle studijního oboru), tudíž by jim přináležel titul magistr umění, MgA.

Zdroj: http://www.vy­sokeskoly.cz/cla­nek/priznavani-titulu

anonym

Obecně 3 (Bc.) až 5 (MgA, PhD) let…