Kolik let existuje Seznam.cz ? -iv-

Nejlepší odpověď
myšpulín

Seznam.cz existuje 15 let – od roku 1996.
Doplňuji:
http://onas.sez­nam.cz/cz/o-firme/historie-firmy/

Další odpovědi
anonym

Seznam.cz je nejnavštěvovanější český internetový portál. Byl založen roku 1996 Ivem Lukačovičem, a stal se prvním českým internetovým vyhledávačem v České republice.[zdroj?] V roce 2007 měla společnost Seznam.cz a.s. obrat 1,7 mld. Kč. Vyhledávač a katalog firem postupně od roku 1998 doplňovaly další služby. K začátku roku 2011 firma provozovala více než 15 různých služeb a přidružených značek jako Email.cz, Firmy.cz, Mapy.cz, Sklik, Sreality, Sauto a další. Návštěvnost Seznamu v českém internetu byla přes 4,5 milionu unikátních návštěvníků měsíčně (stav ke konci roku 2010)[4]. Mezi nejnavštěvovanější služby patří podle údajů NetMonitoru Seznam Homepage, Seznam Email, Seznam fulltext a katalog firem.

Seznam používá slogan Seznam – najdu tam, co hledám.

Zdroj: kopírováno z wiki.

hanulka11

http://onas.sez­nam.cz/cz/o-firme/historie-firmy/
stačí když si na hlavní jeho stránce sjedeš dolů a máš tam vše o něm