postcd

Kolik let člověk vydrží koukat do pc?

kolik let průměrný člověk vydrží sedavý způsob života s dennodenním civěním do monitoru? (civění cca 4–5 hodin denně), existují nějaké levné doplňky stravy, ozdravné kúry, které tuto dobu pomohou prodloužit?

Odpovědi
anonym

Já tedy nevím – ale co ti na sedavém způsobu života a civění do monitoru připadá tak odlišného od běžné kancelářské práce v dobách před počítači???
Prostě to průměrný člověk vydrží průměrnou dobu produktivního věku.

  • „levné doplňky stravy“ – na ty se vykašli a ´rovnou´ jez zdravě
  • „ozdravné kůry“ – jistě, sport, fyzická práce…

___
Docela by mne zajímalo, co´s touto otázkou vlastně myslel.
😉

setapouch

Obavam se, ze na to je jeste prilis brzy – takovyto styl prace/zivota je obvykly ani ne dve desetileti.

milablond

To bude vedet az dalsi generace – kolik let jsme zvladli… Pac pred nama nikdo takovy neni, takze to nikdo ani neokaze odhadnout, kdyz pocitace vznikly az za nas.