bolak

Kolik léčí praktickej lékař průměrně pacientů?

Kolik tam má složek, v těch svejch plechovejch šuplíkách?

Nejlepší odpověď
briketka10

v průměru připadne na jednoho praktického lékaře 2000 pacientů
je to starší článek..
zdroj :
http://www.me­diafax.cz/doma­ci/2898239-Na-jednoho-praktickeho-lekare-pripadalo-vloni-1-626-pacientu

Další odpovědi
anonym

To jako v celé ČR ?
Doplňuji:
Aháááá. Tak to naše obvoďačka měla dvě ordinace v různých obcí registrovaných přes 2000 + DD, ale nyní, co je na ID, omezila ordinaci jen na jednu z nich a já mám dilema: najít si jinou lékařku nebo trávit čas v přeplněné ordinaci.

Drap

Nevím jaká je statistika. Někde jsem pžed nedávnem četl, že prakťáci mají 1500 – 7000 pacientů. Bohužel, zdroj si už nepamatuji.

pusinka50

Briketka má pravdu, ale záleží taky na lékaři, kolik jich vezme do stavu, sice z nich vydělává, ale má víc práce, mně jeden řekl, že má 3.000 pacientů

bolak

Dr.BAN: průměrně nebo zhrubaasitak

Ptali sme se jedný doktorky, jestli nás přijme, řekla že ne, že má plno, tak bych chtěl vědět kolik to tak asi je, to „plno“. Případně si spočítat za jak dlouho od ní od ní některý z nespokojených odejde nebo jí nějakej pacient zemře a vyrukovat na ní s těžkou matematikou.

Je to kruté, taková je realita.