Kolik kyslíku se vyprodukuje a spotřebuje za den na zemi, včetně aut, letadel…

Nejlepší odpověď
anonym

Kdysi,kdesi jsem se dozvěděl,že jedno letadlo spálí při letu přes Atlantik tolik kyslíku,kolik vyprodukuje cca 2ha lesa za rok.
Počítat se mi to tedy opravdu nechce,zvlášť proto,že se jen u letadel dost těžko dovíš,kolik jich je ve vzduchu.Jenom Boeingů jsou tisíce. A kde jsou auta,průmysl......
A pořád se statečně kácí.Ani to nestačí dorůst,a to je ideální případ. Jóóó – životní prostor je životní prostor,to se holt nedá nic dělat.

Další odpovědi
člověk

jen vím,že spotřeba kyslíku je jen 15% z celkové možnosti vytvoření kyslíku