DusanOrlik

Kolik křesel v parlamentu získala pravice?

Nejlepší odpověď
anonym

Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky 2010

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Vol­by_do_Poslanec­k%C3%A9_sn%C4%9Bmov­ny_Parlamentu_%C4%8Ces­k%C3%A9_republi­ky_2010

pokud do pravice počítáš i středopravicovou VV, pak je to dohromady 118, bez věcí veřejných má ODS a TOP09 dohromady jen 94 křesel

Další odpovědi
anonym

Díkybohu tolik,že Paroubek zalezl,odkud vylezl a státotvorná ČSSD má na chvíli ucpanou hubu.