Tabea

Kolik kostek cukru si dáváte do kávy?

Průměrně. Otázka pro ty, kteří odpovědět chtějí.
https://pixaba­y.com/cs/photos/cu­kr-kostka-cukru-sladk%C3%BD-v%C3%BD%C5%BEiva-4388460/

Nejlepší odpověď
paul1

žádnou kostku (nesladím / sladím něčím jiným)

Zvykl jsem si nesladit, káva s cukrem mi ani už nechutná.

Další odpovědi
da ny

žádnou kostku (nesladím / sladím něčím jiným)

Žádnou kostku (nekupuji), ani cukrem krystal. Nesladím kávu.
Čaj, jen výjimečně čekankovým sirupeem nebo medem.

Kepler

počet kostek se pravidelně liší

Cukrem nesladím vůbec, používám syntetická sladidla. Množství odpovídá asi tak dvěma kostkám.

Alesh

žádnou kostku (nesladím / sladím něčím jiným)

já nic nesladím, cukrům se prostě vyhýbám

NoFear

jednu kostku

Kostku a půl nebo jednu odměrku cukr krystal (což je asi tolik, co kostka a půl).
Někdy bez cukru.
Ale doby, kdy jsem pil kávu každý den jsou pryč. Teď si dávám tak 2× za týden. Nebo spíš hodně nepravidelně, tzn. někdy za tři týdny si nedám ani jednou kávu a jindy během týdne si dám i čtyři. Podle toho, kdy na ni dostanu chuť.

Mc Merkurion

žádnou kostku (nesladím / sladím něčím jiným)

… žádnou, kafe si nesladim … to mi připravuje komplet manželka, a ta používá krystal nebo krupici …

jirka F

počet kostek se pravidelně liší

Někdy sladím někdy ne.

Pepa25

počet kostek se pravidelně liší

Nemám rád hořkou černou kávu, ale mám zásadu: buď mléko nebo cukr. Pokud můžu mléko nebo smetanu, dám si do kávy to. Pokud nemám možnost , dám jednu kostku cukru.

nyjono

žádnou kostku (nesladím / sladím něčím jiným)

.

cochee

žádnou kostku (nesladím / sladím něčím jiným)

Kávu nesladím vůbec, do čaje jsem ochotný si dát sem tam med, ale čaj piju velmi málo.

Školníšprtka

žádnou kostku (nesladím / sladím něčím jiným)

quentos

jednu kostku

… pokud si nedám místo toho mlíko.

zbyndo

žádnou kostku (nesladím / sladím něčím jiným)

Tw!st

počet kostek se pravidelně liší

Jak kdy, podle toho jak to cítím a podle toho kolik jsem do sebe dostal cukrů v daný den z jiných zdrojů… Někdy si neosladím vůbec a někdy dám třeba lžičku a půl pokud chci.

GM

žádnou kostku (nesladím / sladím něčím jiným)

Nesladím kávu ani čaj.

Midoc

žádnou kostku (nesladím / sladím něčím jiným)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.