opa

Kolik korun stojí „zhruba“ jedna hodina provozu počítače?

Kolik korun stojí „zhruba“ jedna hodina provozu počítače? Dík.

Nejlepší odpověď
jkjk

Zalezi na tom, kolik pocitac zere. To je ruzne podle vybaveni a podle zateze. Pokud vezmu prumer 200 W (v realu to muze byt nekolikanasobne vic i min) a prumernou sazbu pro domacnosti vychazi to cca na 1 Kc.

Další odpovědi
akim11

AHOJ…ZALEZI NA TOM, KDE…U NAS, V JEDNOM OBCHODE, KDE JE I VEREJNY PC STOJI 1hod/30,–…to jde,ne?

Džanička

To nevím kolik stojí 1 hodina,ale Akim11 je asi z bohaté rodiny když říká že 30 kč je málo,to je za 24 hodin provozu 720 kč a měsíčně by to vyšlo přes 22 tisíc,což se mi zdá dost drahé.NEMYSLÍTE MILÁ AKIM11???