Kolik korun stojí kůň?

Přemýšlím o tom,že bych si pořídila koně a jezdila na něm. Ale netuším,kolik korun takový kůň stojí. Je nákup koně levná záležitost nebo drahá?

Nejlepší odpověď
Drap

Houpací je za pár stovek.

Další odpovědi
ivzez

A byla bys schopna jej ustájit a postarat se o něj?
Kůň není jenom koupě a ježdění…

Kelt

Někdy je kůň dražší než auto. Pokud chceš nějakého koně, který oral pole, tak ten ti vyjde levněji než nějaký arabský plnokrevník nebo vítěz dostihů. Tam si ty ceny můžeš porovnat. Pokud jsi dcerou milionáře, nebo přímo úspěšná podnikatelka, která neví, co z penězi, ale nemá zkušenosti a vztah ke zvířatům, tak od těchto myšlenek přejdi na jiné téma. Samozřejmě, nejlepší je přímá zkušenosti, tak si zajeď na nejbližší místo, kde mají jezdecké koně a tam se zeptej na všechny otázky.

aliendrone

Záleží jaký. Jsou tací, kteří stojí víc Mercedes-AMG GTC, na druhou stranu dá se sehnat i herka za doslova několik tisíc. Každpoádně musíš počítat s tím, co píše ivzez – Mercedes bydlí v garáži a nic to nestojí, zatímco i ta nejlacinější herka bydlí ve stáji a MUSÍ se někdo o něj starat. (krmivo, veterinář, kydat hnůj, podkování atd. atd.) I v případě, že se toho ujmeš sama to ročně vyjde na desetitisíce, v případě že koně svěříš profíkům, hravě překonáš částku 100 000/rok! A co za to? ;) :D :D

Za sebe doporučuji to AMG!! :D :D :D