jirka F

Kolik korun českých stojí jedna otázka?

Jaký výnos má z té otázky admin.

Nejlepší odpověď
Drap

Admin nemá zisk z otázky. Admin má svůj plat. Zisk mají majitelé stránek. Nelze určit kolik stojí jedna otázka. Stále se to mění, podle počtu a velikosti reklam

Další odpovědi
Kepler

Příjmy majitele tohoto webu nezáleží přímo na počtu otázek, ale kolik peněz mu zaplatí inzerenti za vložení reklamy.

zjentek

Určitě min. dvacku. Haléře už zrušili úplně asi abychom byli světoví a za pět kaček už nekoupíš ani šuměnku. A tady se vyskytují některé otázky i za všechny prachy, když se na to podíváš. To jinde nemají.

Čecho_slovák

Admin zisk nemá, má ho naopak ten, kdo otázky vkládá, ale to jsou vybraní jedinci o kterých nemáte páru.

elkon

Je to zdarma.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.