Jako Vůbec

Kolik km měří Praha od západního cípu k východnímu?

Nejlepší odpověď
Kepler

Znáš aplikaci Mapy na Seznamu.cz? Je to velmi jednoduché.

Další odpovědi
Bičiště

Praha od západního okraje, kde opravdu začíná město,dejme tomu od Ruzyně až po východní část, kde město končí, dejme tomu po Černý most má vzdušnou čárou 20 km.
Od jižního okraje,dejme tomu od Kunratic po Ďáblice na severu, má vzdušnou čárou 15 km.
Jiné vzdálenosti by byly, pokud bychom zahrnuli do měření i okolní „vsi“, které byly „přifařeny“ ke Praze. Ber to tak, že toto jsou míry „poctivého“ města,od prvního semaforu k poslednímu.

max holoway

Can we feed whatdogseats cheese https://whatdog­seats.com/can-dogs-eat-cheese-things-to-know/ so that join this website.