Kolik km jste při turistice nejvíce zakufrovali? Můj rekord je 10 km.

Nejlepší odpověď
bolak

Pěšky nikdy, chodím většinou na blind, takže ať dojdu kamkoli, chtěl jsem tam..

Zapíšu si na papír dva tři záchytný body na 60 kilometrů a s tím si vystačim. Na značky ani terén se neohlížím. Chodím mokrou travou, prošlapávám lidem nové pěší stezky skrz vostružiny, párkrát sem dokonce někomu vylez na dvorku (a to sem šel po značce).

Na kole je to tak jak říká Bohemica, tam už sou to jiný čísla. Jednou jsem si takhle vytičil trasu 120km (okruh) a když sem měl to číslo na tachometru, domů mi zbevalo dalších 120, už bylo půl osmý večer a já se potuloval kolem polskejch hranic na závodce čili bez světel. V ten den sem pochopil že není olešnice jako olešnice a že moje záchytný body nefungujou vždy.

Další odpovědi
anonym

V životě jsem neušla víc než 10km najednou . Nejsem turista, mám určitá zdravotní omezení, ale na kole nebo v autě jsem občas kufrovala, to jsou potom jiné vzdálenosti !

tom004

Č.Krumlov – Kleť,cca 10 km. Zpátky „zkratkou“,přišli jsme do Chvalšin,cca 15 km od ČK. Na autobus jsme neměli,takže 15 km domů jsme jeli „pěškobusem“. Šel se mnou bratránek,bylo nám10 let. 🙂