Kolik klíčů máte ve svazku a používáte všechny ?!

Nejlepší odpověď
hanulka11

já mám jen jeden :D:D:D od bytu a pak mám jiné svazky s klíči které používám
Doplňuji:
takže já mám více svazků třeba s jednim klíčem :D:D:D

Další odpovědi
anonym

Letitým vývojem se ustálil minimalizovaný systém. U sebe v kapse džín už nosím jen 3–4 pro cestu domů, vstup do baráku, po cestě schránka a pak už jen od bytu (někdy 4. pro požadavek pojišťoven na přídavný zámek).
Všechny ostatní buď v tašce (v zimě v bundě – auto, od práce) nebo na věšáčku s klíči – sklep, kolo apod.

anonym

No,mám jich tam dost!Nemám ani jeden,který bych nepotřebovala­.Kdybych je měla vyjmenovat,tak to dopadne,jako pán,co stavěl dům s panem Lorencem:To máš klíč od hlavního vchodu,zadního,zah­rady,skříňky,to jsou od garáže,tu jsou od dětí.....

led

V ktorom zväzku? Mám ich niekoľko…
Vari vám nechýba akurát ten môj kľúč?

briketka10

taky mám více svazků, ale u sebe nosím jeden tam je klíčů 5 a používám 3, od dřevníků a zahrádky mám doma..

Vlk-Gabriela

Mám dva klíčky od kasičky zakoupené v hračkářství.