Kolik kilometrů ročně najezdíte svým autem?

Když vidím, kolik kilometrů mají najeto auta v inzerátech a to ještě i mívají stočené km. tak je to v průměru kolem 25 tis. ročně. máme s přítelkyní každý své auto a jedno nájezd max.1000km.ročně a moje 12 tis.km.ročně. To jsme asi hodně nízko pod průměrem

Nejlepší odpověď
toxino007

Hlavní faktory jsou kolik kilometrů dojíždíte do práce. já také najezdím kolem 10000km/rok

Další odpovědi
nosahosa

Já jsem se dřív taky divil, jak někdo může mít 2 roky starý auto a mít najeto i 300 tisíc… Ale od té doby co jsem změnil profesi tak služebním vozem najezdím v průměru 45 000 kilometrů a s mým tak 16 000 kilometrům. Ale pak jsou lidi, jako moje přítelkyně, který mají práci za rohem a největší cesta kterou odřídí je do Billy přes ulici, pak se nedivím že ta taky víc jak dva tisíce nenajezdí. :)

Drap

cca 30000

lexx

0.00

honza19hk

s osobákem toho moc nenajezdím, tak do 10 tisíc, s nákla´dákem a jinou technikou klidně i 30 tisíc.
U mě je na prvním místě kolo, na kterém najezdím bez problémů 20 tisíc.

ReHu

Cca 10 000 km.

Klaproth

Často jezdím za zakázkami, ročně najedu cca 40 000 km.

Emefej

Svým autem najezdím ročně max. 5 000 km, služebním cca 30 000 km.

KrystofM

Tak 20tis manželka tak 1000 :) :D

Lamalam

Jedna má cesta do práce a zpět činí 250 km. Jezdím to 3 x nebo 4 x týdně. Za rok to i s dalším ježděním dělá cca 40 000 km.