anonym989898

kolik kg kyseliny trihydrogenfos­forečné připravíme z 10 kg fosforu???

Nejlepší odpověď
quentos

Toto není stránka pro řešení domácích úkolů či úloh na olympiádu. Domácí úkoly jsou zadávány proto, aby je studenti vyřešili sami a tím procvičili a lépe pochopili probíranou látku.
Navrhněte svůj postup, uveďte, co vyšlo, můžeme zkontrolovat a opravit, ale dělat to tady za někoho nikdo nebude.
Já už výsledek mám, tak schválně.

Další odpovědi
Lamalam

Chemická olympiáda, kategorie D, úloha č.4. Napiš své řešení, rádi ho zkontrolujeme.